RETH NESH

Në restorantin e hotelit mund të shijoni një shumëllojshmëri gatimesh tradicionale shqiptare dhe mesdhetare. Mysafirët mund të gjejnë disa bare dhe klube nate buzë plazhit, dhe pranë pronës është një dyqan ushqimor.

Një agjenci turistike partnere mund të organizojë shërbime me qira të makinave dhe skive jet për mysafirët e Hotel Vola.

Qendra e Sarandës është rreth 1.5 km larg. Aty mund të gjeni stacionin e autobusëve me linja të ndryshme të brendshme dhe portin e trageteve me lidhje me ishullin e Korfuzit dhe aeroportin e tij ndërkombëtar.

Vendi arkeologjik i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO ndodhet në një distancë prej 19 km.

REZERVO TANI

CFARË NE
OFROJMË

Të Përgjithshmë
Ajer te kondicionuar, Dysheme me pllaka/mermer, Dhoma familjare, Dhoma jo duhanpirëse
Shërbimet
Shërbim hekurosje, Lavanderi, recepsion 24 orë, Shërbim në dhomë
Tualeti
Letër higjienike, Pantofla, Banjo private, Tualeti, Tualeti falas, Dush
Parkim
Parkim i siguruar, Parkim në rrugë
Ushqim & Pije
Bar, Restorant
4.0

Një hotel ndodhet afër qendrës, restoranteve dhe klubeve dhe përballë plazhit. Cmim i mire .

Narcisa
Romania

5.0

Mëngjesi ishte i mirë. Përparësitë janë se perëndimi i diellit është shumë i bukur dhe plazhi është pikërisht nën hotel. Pronari ishte miqësor.

Enis
Montenegro

5.0

Vendndodhja e shkëlqyer, pranë plazheve dhe klubeve më të bukura. Shërbim i shkëlqyer dhe mëngjesi bufe.

Isli
Albania