MIRË SE VINI TEK HOTEL VOLA

I vendosur buzë plazhit me guralecë në fillim të rrugës që lidh Sarandën me Butrintin, Hotel Vola ofron parkim falas, Wi-Fi falas, restorant dhe bar me tarracë.

REZERVO TANI

RETH NESH

Në restorantin e hotelit mund të shijoni një shumëllojshmëri gatimesh tradicionale shqiptare dhe mesdhetare. Mysafirët mund të gjejnë disa bare dhe klube nate buzë plazhit, dhe pranë pronës është një dyqan ushqimor.

Një agjenci turistike partnere mund të organizojë shërbime me qira të makinave dhe skive jet për mysafirët e Hotel Vola.

Qendra e Sarandës është rreth 1.5 km larg. Aty mund të gjeni stacionin e autobusëve me linja të ndryshme të brendshme dhe portin e trageteve me lidhje me ishullin e Korfuzit dhe aeroportin e tij ndërkombëtar.

Vendi arkeologjik i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO ndodhet në një distancë prej 19 km.

MË SHUMË

ZGJIDHNI DHOMEN TUAJ

Picture of Room

Dhomat e miqve ofrojnë ajër të kondicionuar, frigorifer dhe tavolinë, dhe Hotel Vola e bën të lehtë hyrjen në internet pasi disponohet wifi falas.

Room with Balcony

01/04

Picture of Bed

Ju gjithashtu mund të përfitoni nga disa nga lehtësitë e ofruara nga hoteli i vogël, duke përfshirë një recepsion 24 orë dhe shërbim në dhomë. Përveç kësaj, mysafirët mund të shijojnë një restorant në vend gjatë vizitës së tyre.

REZERVO TANI

CFARË OFROJMË NE

DHOMA FAMILJARE

PARKIM FALAS

WIFI FALAS

DHOMA JO DUHANPIRËSE

BAR

RESTORANT

KOMENTET

Pamje fantastike nga ballkoni, vendi i përsosur për të parë perëndimin e diellit. Mëngjes i mirë. Staf i këndshëm dhe i dobishëm.

Ata kanë një restorant në katin e poshtëm.

Ana
Portugal

KOMENTET

Një hotel ndodhet afër qendrës, restoranteve dhe klubeve dhe përballë plazhit. Cmim i mire .

Narcisa
Romania

KOMENTET

Mëngjesi ishte i mirë. Përparësitë janë se perëndimi i diellit është shumë i bukur dhe plazhi është pikërisht nën hotel. Pronari ishte miqësor.

Enis
Montenegro

KOMENTET

Vendndodhja e shkëlqyer, pranë plazheve dhe klubeve më të bukura. Shërbim i shkëlqyer dhe mëngjesi bufe.

Isli
Albania

READ MORE